„Czerwony Kapitan” | audiobook

Niesamowita historia ambitnego komisarza Krauza, który wkrótce po transformacji ustrojowej na Słowacji prowadzi śledztwo dotyczące morderstwa. Czyta Maciej Stuhr, który wciela się również w rolę detektywa Krauza w ekranizacji powieści. http://audioteka.com/pl/audiobook/czerwony-kapitan

Akcja „Czerwonego Kapitana” osadzona jest w 1992 roku. Oficerowie wydziału zabójstw nie strzelają tak często jak w amerykańskich filmach, za to równie dużo klną i znacznie więcej żartują. Tym razem odgrzebują stare polityczne morderstwo z lat osiemdziesiątych… Sa bezlitośni dla swoich szefów. Tekst skrzy się humorem, błyskotliwymi dialogami.

Dominik Dan to pseudonim autora bestsellerowych słowackich kryminałów z detektywem Richardem Krauze w roli głównej. Autor jet czynnym detektywem wydziału kryminalnego słowackiej policji, stąd szczegółowa wiedza na temat warsztatu pracy policji. Jego powieści to historie czysto detektywistyczne lub osadzone na tle wydarzeń politycznych.

Posłuchaj oryginału zanim obejrzysz adaptację!
Film z Maciejem Stuhrem w roli głównej wszedł do kin 26 sierpnia 2016.

To jest bezpłatny fragment (10% z całości audiobooka) udostępniony w celach promocyjnych. Po pełnego audiobooka zapraszamy na stronę http://audioteka.com/pl/.