„Dziewczyna z pociągu” | audiobook

„Dziewczyna z pociągu” to fenomen, powieść Pauli Hawkins, bije rekordy popularności na całym świecie. Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuję tę książkę! Karolina Gruszka porwała nas swoją interpretacją, cały audiobook dostępny tylko u nas: http://audioteka.com/pl/audiobook/dziewczyna-z-pociagu

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.

Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz przekonają się, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu.

„Znakomity thriller. Nie mogłem się oderwać przez całą noc.”
Stephen King

„Pasjonująca, pełna napięcia i nieprzewidywalna. Po prostu nie mogłam jej odłożyć. Nie do przegapienia!”
Tess Gerritsen

„Co za postaci, co za sytuacja, co za książka! To Alfred Hitchcock nowego pokolenia.”
Terry Hayes

„Pomysłowa, pełna napięcia i porywająca! Nie mogłam się domyślić do samego końca.”
Lisa Gardner

To jest bezpłatny fragment (10% z całości audiobooka) udostępniony w celach promocyjnych. Po pełnego audiobooka zapraszamy na stronę http://audioteka.com/pl/.